Symantec spustil nové služby pro Norton partnery

Symantec, výrobce bezpečnostních řešení a softwaru, oznámil registrovaným partnerům Norton Partner Portalu spuštění nových služeb. Kromě školícího programu jde o možnost přístupu k portálu prostřednictvím chytrého telefonu. K čemu ji můžete využít?Norton 2010 brzy nahradí nová verze. Symantec učí partnery, jak na její prodej.Norton Partner Portal, který Symantec spustil na konci minulého roku, nabízí registrovaným prodejcům přístup k marketingovým a obchodním materiálům, přehled aktuálních akcí a další služby. Nyní k nim přibylo online školení (Norton Online Training Platform ) s aktuálním kurzem „Pravda nebo lež“, který si klade za cíl během několika minut zlepšit vědomosti partnerů a zvýšit tak šance při prodeji softwaru Norton.

Další významnou změnou je zpřístupnění portálu pro smartphony. Webové stránky jsou přizpůsobeny pro prohlížení v mobilních telefonech, což se může hodit především při hledání potřebných informací v terénu.

Symantec ve svém bulletinu v souvislosti s úpravami vyzdvihl funkci „Odeslat PDF k produktu e-mailem“, která partnerům umožňuje odeslat technické informace o produktu potenciálním zákazníkům. Tyto emailové zprávy zároveň obsahují kontaktní informace přihlášeného partnera. S novinkami se po přihlášení, případně registraci můžete blíže seznámit na Portálu pro Norton partnery.

Zdroj: Symantec, ChannelWorldKomentáře