Symantec spustil Norton portál pro partnery

Symantec, výrobce bezpečnostního softwaru, informoval o spuštění portálu Norton pro všechny prodejce produktů této značky. Co všechno na portálu najdete?Norton 2010 patří mezi produkty, ke kterým najdete na novém Norton portálu pro partnery podrobné informace a marketingové materiály.Portál Norton pro partnery nabízí všem zaregistrovaným prodejcům přístup k marketingovým a obchodním materiálům, přehled aktuálních akcí, možnost dostávat elektronický bulletin s nejnovějšími informacemi týkajícími se výrobků značky Norton, a také kontakt na technickou podporu zajišťující obsluhu klientů.

„Pravidelně dostáváme dotazy od našich partnerů, kteří se chtějí seznámit se zkušebními verzemi softwaru značky Norton a také s výukovými materiály. Portál Norton pro partnery je odpovědí na jejich potřeby. Z jednoho místa partneři získávají pohodlný přístup ke všem materiálům usnadňujícím vedení efektivního prodeje, a také informace o aktuálních akcích,” uvedl v oznámení nové služby Patrick Müller, Consumer Sales Manager ze společnosti Symantec GmbH.

„Prostřednictvím portálu Norton budeme poskytovat nejen aktuální informace o produktech, ale i zajímavé obchodní nabídky pro podporu prodeje. V tuto chvíli máme více než tisíc registrovaných partnerů,“ doplnil další plány a aktuální vytíženost portálu Patrick Müller pro ChannelWorld.

Registrace na portálu je také příležitostí pro partnery k bezplatnému otestování softwaru Norton Internet Security 2010. Všechny prodávající firmy, které mají svoje přihlašovací jméno a heslo k portálu, si mohou stáhnout plnou verzi bezpečnostní sady Norton s roční licencí (NFR).

Partneři značky Norton i zájemci o prodej produktu se mohou registrovat přímo na Norton portálu pro partnery. Consumer divize Symantecu nemá partnerský program a jako prodejci produktů Norton tedy nemusíte podstupovat speciální registraci nebo certifikaci. Software můžete následně nakupovat u autorizovaných distributorů, kterými jsou v případě Nortonu v České republice AT Computers, eD system Czech a SWS. Na Slovensku jde o eD system Slovakia.Komentáře