Symantec kupuje dodavatele cloudového zálohování LiveOffice

Symantec chce prostřednictvím akvizice rozšířit svou řadu produktů pro správu informací o cloudové možnosti.Symantec kupuje dodavatele cloudového zálohování LiveOfficeSymantec koupil dodavatele cloudové archivace a ukládání dat LiveOffice za 115 milionů dolarů. Akvírovaná společnost nabízí řadu služeb pro ukládání dat a e-discovery zajišťující splnění právních požadavků na e-maily, instant messaging, sociální sítě, sdílení dat a další aplikace. Jejích služeb údajně využívá 20 000 firem v 50 státech.

Symantec uvedl, že v případě produktů pro správu informací akvizice zákazníkům umožní si vybrat, zda chtějí ukládat informace on-premise, v datových centrech Symanteku nebo obojí.

LiveOffice je již integrováno s platformou Clearwell eDiscovery, která koordinuje sběr informací pro akce typu právních případů. Symantec dokončil akvizici Clearwellu v červenci 2011.

Zákazníci, kteří platí paušální poplatek, získají u LiveOffice neomezený prostor pro ukládání dat. Cloudová aplikace propojuje další běžně užívané programy, jako jsou Microsoft Office 365, Google Apps, Salesforce.com a Dropbox.

Symantec ve stejném prohlášení uvedl, že plánuje posílit propojení platformy Enterperise Vault s platformou Clearwell eDiscovery.

Zdroj: IDG News Serivce
Komentáře