StorageCraft vstupuje na český a slovenský trh

Společnost StorageCraft, výrobce nástrojů pro zálohování, disaster recovery, migraci a ochranu systémů, chce české a slovenské resellery oslovit výhodnými podmínkami pro prodej a dodávky DRaaS (Disaster Recovery as a Service).

StorageCraft vstupuje na český a slovenský trhStorageCraft vstoupil 1. 4. 2012 na trhy v České republice a na Slovensku s kompletním portfoliem produktů. Svou partnerskou síť chce postavit na tradičních resellerech i poskytovatelích služeb. Distributory StorageCraft ve svém modelu prodeje nevyužívá.

Hlavním produktem StorageCraft je řešení pro zálohování a disaster recovery ShadowProtect. Zahrnuje hardwarově nezávislou obnovu, obnovu na holé železo, vzdálenou správu a migraci systémů. Dostupné je v edicích Server, Small Business Server, Desktop, IT a MSP.

Verze IT Edition je nástroj připravený pro IT profesionály.  Umožňuje zálohovat nebo obnovit image z jakéhokoliv Windows serveru nebo desktopu za chodu, bez nutnosti software instalovat a bez omezení na počet serverů nebo desktopových systémů.

Edice Managed Service Providers (MSP) je určena pro partnery, kteří nabízejí Disaster Recovery jako službu z cloudu (DRaaS).

Třetí software ImageManager zajišťuje přehled o image souborech, které byly vytvořeny prostřednictvím řešení ShadowProtect. Umožňuje uživatelům spravovat zálohy ve fyzickém, virtuálním a cloudovém prostředí.

Partnerský program pro resellery i MSP

StorageCraft nabízí partnerům tzv. Reseller Partner Program, který poskytne obchodní nástroje, trénink a certifikace, informace o nových produktech a promo akcích, NFR licence a další zvýhodnění.

Zapojení partneři získávají přístup na Business Class Portal s možností přímé aktivace nových klientů, ochrany zákazníků v budoucích zakázkách, upozornění na obnovu maintenance, on-line podporu a další

Partnerský program MSP je pak zaměřen na zálohování disků a obnovu po havárii jako službu. MSP partneři získávají licencování na základě měsíčního předplatného, přenos licencí mezi zákazníky, kumulativní množstevní slevy a s tím spojené další výhody.

Další informace o produktech a partnerských programech naleznete přímo na webu společnosti StorageCraft.

Zdroj: StorageCraft, ChannelWorldKomentáře