Soutěž o nejlepší aplikaci na Windows Azure startuje

Hlavní vítěz soutěže o nejlepší cloudovou aplikaci na Azure obdrží od Microsoftu marketingovou podporu a vstup na partnerskou konferenci v Houstonu, ostatní čekají věcné ceny.Microsoft zahájil třetí ročník soutěže o nejlepší aplikace postavené na platformě Windows Azure s názvem „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“. Úkolem soutěžících je vytvoření libovolné aplikace pro Windows 8, Windows Phone, nebo webové aplikace či služby provozované ve Windows Azure.

Soutěž poběží do 30. 4. 2013. Na konci dubna vybere odborná porota nejlepší aplikaci, jejíž výherce postoupí do regionálního kola v rámci střední a východní Evropy.

Současně s tím obdrží marketingový balíček, který má vítězné aplikaci zajistit publicitu v médiích a na sociálních sítích. Vítěz dále získá vstupenku na celosvětové setkání partnerů Microsoftu Worldwide Partner Conference v americkém Houstonu, kde proběhne oficiální vyhlášení výherců.

Dále Microsoft v dubnu vybere výherce čtyř speciálních kategorií (aplikace pro Windows 8, mobilní aplikace, herní aplikace a webová služba, webová stránka). Cenami pro tyto vítěze bude tablet s Windows 8, chytrý telefon, konzole Xbox 360 s pohybovým ovladačem Kinect či vstupenka na konferenci WebExpo 2013, uvádí Microsoft. Každá přihlášená aplikace bude odměněna počítačovou myší.

Zájemci o vývoj aplikací se mohou na soutěž zdarma připravit na několika odborných seminářích pořádaných Microsoftem. Podrobnější informace naleznete na www.windowsazuresoutez.cz

Zdroj: MicrosoftKomentáře