Soutěž Microsoft Awards o nejlepší projekty partnerů startuje

Microsoft po třinácté ocení nejlepší projekty svých partnerů za rok 2010. Jak a dokdy můžete přihlašovat svá řešení?Soutěž Microsoft Awards o nejlepší projekty partnerů startujeNejlepší projekty certifikovaných partnerů společnosti Microsoft budou oceněny v rámci soutěže Microsoft Awards 2011. Letos budou nově zahrnuty dvě kategorie z oblasti cloud computingu. Mediálními partnery soutěže jsou ChannelWorld a CIO Business World.

Posláním soutěže Microsoft Awards je podporovat partnery, kteří dokážou nejlépe využít nových technologií od Microsoftu a navrhovat pro své zákazníky nejzajímavější řešení a aplikace. Ocenění je pro ně výjimečnou příležitostí, jak se zviditelnit a získat tím na trhu určitou konkurenční výhodu,“ uvedl v tiskovém oznámení Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft v České republice.

Kdo má šanci uspět?

Pro certifikované partnery je připraveno 9 kategorií, v rámci kterých mohou přihlašovat svá řešení až do 28. 2. 2011. Projekty ohodnotí odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů v daných oblastech. Hodnocenými kritérii budou především jasná definice obchodních cílů projektu, inovativnost a vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka.

Díky oceněným projektům jsme v praxi schopni zákazníkům na konkrétních příkladech ukázat, že i díky menším investicím, avšak do správně zvolených řešení, mohou zefektivnit své fungování a současně snížit provozní náklady,“ doplnil Roman Cabálek.

Microsoft letos poprvé ocení také projekty z oblasti cloud computingu. Do soutěže se tak mohou zapojit řešení na Microsoft Online Services – Office 365 nebo platformě Windows Azure, která umožňuje partnerům vyvíjet pro zákazníky vlastní cloudové aplikace hostované v datacentrech společnosti Microsoft.

Přehled kategorií Microsoft Awards 2011:

  • Business Productivity  - produkty Microsoft Office, Exchange, Lync, SharePoint nebo Project Server
  • Microsoft Online Services – Microsoft Office 365
  • Windows Azure Platform
  • Virtualizace
  • Data Management & Business Intelligence
  • Microsoft Dynamics CRM
  • Microsoft Dynamics ERP
  • Vývoj software a webových aplikací – Webová řešení
  • Vývoj software a webových aplikací – Client/server aplikace - klasická architektura

Více informací a přihlašovací formulář naleznete na webu soutěže Microsoft Awards 2011.

Zdroj: MicrosoftKomentáře