Software AG spustil technologický portál pro vývojáře a IT odborníky

Nová komunitní platforma Technology Community od Software AG je znalostní bází a komunikační kanál pro vývojáře a IT profesionály. Jakou podporu portál poskytne?Software AG spustil technologický portál Technology CommunityPortál Technology Community nabízí informační zdroje ke všem oblastem produktového portfolia Software AG (Adabas, Aris, CentraSite, Natural, Terracotta a webMethods).

Uživatelům má platforma pomoci urychlit vývojové aktivity. Mimo funkcionalit pro přímou interakci, jako je například chat nebo pro pomoc od „přátel“, slouží jako on-line prostor s nejnovějšími informacemi o nových verzích produktů, s newslettery nebo řadou zdrojů k volnému stažení, uvádí Software AG. Partneři zde naleznou ukázky zdrojových kódů, webové semináře, fóra, produktová videa i články wiki.

Diskuzní příspěvky leze dále sdílet na sociálních sítích LinkedIn, Facebook či Twitter.

Software AG uvádí, že Technology Community má více než 16 000 členů a obsahuje více než 50 000 příspěvků v různých diskusních fórech. Během posledních dvou let se za den počet příspěvků do této znalostní báze zdvojnásobil a každý den je registrováno přes 14 000 přístupů.

Registrace a užívání Technology Community je bezplatné. Více informací naleznete na http://communities.softwareag.com.

Zdroj: Software AG

 Komentáře