Software AG pokročil s integrací technologií Terracotta do svého portfolia

Společnost Software AG dnes oznámila, že jí podařilo během pěti měsíců integrovat technologie společnosti Terracotta do svých produktů. Co tyto technologie zákazníkům dovolí?Software AG pokročil s integrací technologií Terracotta do svého portfoliaNově integrované technologie umožní zákazníkům nasadit nové řešení pro klastrování Terracotta Server Array a využít výhod, které přináší běh nástrojů webMethods v cloudovém prostředí s vyšší kapacitou a výkonností.

Technologie Terracotta Ehcache byla využita také v nástroji CentraSite, který je teď podle Software AG až o 50 procent výkonnější.

Takto klastrované řešení může být spouštěno ve veřejném cloudu EC2 společnosti Amazon.

Cachovací technologie Terracotta Encache byla využita v nástroji CentraSite, u kterého došlo ke snížení počtu náročných databázových operací. Cachování je technika pro zvýšení výkonnosti uložením a pracováním s často užívanými daty v operační paměti (in-memory technologie).

Software AG koupila společnost Terracotta především kvůli in-memory technologii. Dle strategie vývoje produktů bude postupně změněno klastrování ve všech produktech společnosti Software AG, která se chce stát plnohodnotným poskytovatelem řešení platformy jako služby (PaaS).

Zdroj: Software AGKomentáře