Servodata zřizují licenční centrum k produktům Microsoft

Servodata zřizují licenční centrum, které má zákazníkům a partnerům firmy pomáhat s řešením problémů v oblasti smluv a licencí k produktům společnosti Microsoft. Jaké služby konkrétně nabízí?

Servodata zřizují licenční centrum k produktům MicrosoftServodata zřizují licenční centrum k produktům MicrosoftSpolečnost Servodata oznámila, že zřídila pro své zákazníky a obchodní partnery nové licenční centrum poskytující podporu a poradenství k licencím softwaru od firmy Microsoft.

Provoz licenčního centra zajišťují pracovníci obchodní divize Abakus, jejíž novou ředitelkou je Marcela Kucbelová.

Nové licenční centrum má zákazníkům a partnerům společnosti Servodata poskytovat podporu ve všech aspektech nákupu a užívání softwaru, který Microsoft nabízí.  Mezi jeho služby patří návrh optimálního licenčního programu, licenční poradenství, správa smluv zákazníků či správa benefitů pro zákazníky multilicenčních programů.

Zajišťovat bude také pronájem licencí (SPLA, Office 365), podporu pro obchodní partnery, předprodejní podporu a školení k technologiím z dílny Microsoftu, technickou podporu k technologií od Microsoftu a jejich implementaci.

Divize Abakus splňuje náročné podmínky certifikace partnerů společnosti Microsoft pro návrhy licenčních programů a správu softwarového majetku. Tyto naše kompetence nyní využijeme k další podpoře našich zákazníků při maximalizaci jejich užitku z investic do softwaru Microsoft,“ uvedla v tiskové zprávě Marcela Kucbelová, ředitelka divize Abakus společnosti Servodata.

Služby nového licenčního centra jsou zákazníkům a obchodním partnerům společnosti Servodata k dispozici prostřednictvím jednotlivých account managerů divize Abakus.

Zdroj: Servodata

Úvodní foto: © pterwort - Fotolia.com

Komentáře