S Keriem na Formuli 1

V dubnu 2009 vyhlásila společnost Kerio Technologies již počtvrté soutěž pro certifikované partnery v České a Slovenské republice. Ti po dobu 6 měsíců sbírali body za objednané licence produktů Kerio a nejlepší z nich se vydali v říjnu 2009 do francouzského Nice okusit sílu strojů Formule 1. Podívejte se na fotografie z akce.Kerio pozvalo své nejúspěšnější partnery do Nice, kde si mohli vyzkoušet jizdu s pilotem F1.V soutěži výrobce v České republice zvítězily společnosti Computser Consulting GroupAutoCont CZ, pobočka Kolín a AutoCont CZ, Praha a na Slovensku firmy Comtec a Mediworx software solutions.

Po příletu do Nice, zapůjčení aut a ubytování následoval večerní výlet do Monte Carla a večeře v Nice.

Druhý den byl již zasvěcen rychlé jízdě. Okruh se nacházel v blízkosti Saint-Tropez.  Účastníci se převlékli do předem připravených závodních kombinéz a po zhruba hodinovém školení odjeli mikrobusem na prohlídku okruhu. Celé dopoledne probíhaly zkušební jízdy ve vozech F3 a odpoledne již zasedli všichni do vozů F1.

V podvečer si mohli zájemci vyzkoušet jízdu s pilotem ve 2-místné F1, což bylo nezávisle hodnoceno jako zlatý hřeb, teprve zkušený řidič F1 dokáže „vyždímat“ z vozu co v něm je a dát zážitek z extrémního přetížení v jiných autech nepředstavitelném. Poté následovalo slavnostní vyhodnocení a předání certifikátů.

Večer se výherci vydali na výlet do Saint-Tropez, kde náročné hledání filmové četnické stanice málem narušilo plány na večeři. „Akce sklidila velký úspěch a i zkušení 'cestovatelé' byli programem, který se vymykal běžným zájezdům, nadšeni," uvedla Helena Maršíková, marketingová ředitelka Kerio Technologies pro region CEE.

Závodníci z řad certifikovaných partnerů firmy Kerio Technologies jsou připraveni zemřít pro bezpečnost svých zákazníků.

Závodníci z řad certifikovaných partnerů firmy Kerio Technologies jsou připraveni zemřít pro bezpečnost svých zákazníků.

„Osedlejte si 650 koní s Keriem.“ To byl název akce, v rámci které se vydali partneři Keria po asfaltové stopě Michaela Schumachera.

„Osedlejte si 650 koní s Keriem.“ To byl název akce, v rámci které se vydali partneři výrobce po asfaltové stopě Michaela Schumachera.Komentáře