Ředitel Esetu 4. nejinovativnějším IT lídrem

Miroslav Trnka, generální ředitel společnosti Eset, obsadil v žebříčku nejinovativnějších IT manažerů, který sestavuje CRN, čtvrtou pozici. Kdo se umístil v první pětici?Miroslav Trnka, generální ředitel společnosti Eset, obsadil v žebříčku nejinovativnějších IT manažerů, který sestavuje právě CRN, čtvrtou pozici.Nikdo nevytváří lepší technologii pro boj s viry, nikdo se k němu za dvacet let ani nepřiblížil. Má technické i obchodní know-how,“ napsal CRN, mezinárodní periodikum zaměřující se na oblast IT byznysu, o generálním řediteli ESETu Miroslavu Trnkovi. Trnka v žebříčku nejinovativnějších IT manažerů, který sestavuje právě CRN, obsadil čtvrtou pozici.

Seznam Top 100 lídrů podle magazínu CRN čítá osobnosti, „které díky technologické vizi, strategické bystrosti a odvážné obchodní strategii navždy změnili nejisté technologické odvětví“. Nominaci do žebříčku obstarali prodejci a ředitelé předních společností z oboru, konečný seznam potom sestavila redakce CRN – Everything Channel.

Umístění v žebříčku CRN je velkým oceněním nejen pro mě. Je to pocta pro celou společnost Eset, která se do hodnocení dostala jako jediná slovenská firma. Zásluhu na úspěchu má celý tým – tým nejtalentovanějších lidí v branži,“ reagoval v tiskové zprávě Miroslav Trnka.

Prvních pět pozic v roce 2010 obsadili:

  1. Adam Famularo, GM, cloud customer solutions unit, CA Technologies.
  2. Tony Bates, CEO, Skype.
  3. Eva Chen, CEO, Trend Micro.
  4. Miroslav Trnka, CEO, ESET.
  5. Bob Skelley, ředitel, global enterprise architecture, global commercial channels, Dell.

 

Eset je dnes ve čtvrté stovce nejrychleji rostoucích technologických společností v regionu EMEA čili v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Podle letošního žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA zaznamenal ESET za minulých pět roků 530procentní růst a je tak 25. nejrychleji rostoucí technologickou společností ve střední Evropě. Slovenský týdeník TREND před časem po třetí za sebou Eset ocenil titulem „Firma roku“.

Zdroj: Eset, CRNKomentáře