Red Hat představil partnerské fórum Market Place

Společnost Red Hat představuje partnerské fórum Red Hat Market Place pro spolupráci nezávislých dodavatelů softwaru a produktové certifikáty Red Hat Enterprise Virtualization-Certified.

Red Hat představil partnerské fórum Market PlaceSpolečnost Red Hat představuje partnerské fórum Red Hat Market Place pro spolupráci nezávislých dodavatelů softwaru a produktové certifikáty Red Hat Enterprise Virtualization-Certified. Souběžně s obecnou dostupností produktu Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 představuje Red Hat svůj ekosystém dodavatelů z oboru informačních technologií, kteří prostřednictvím API propojili své aplikace s RHEV 3.0.

Společnost Red Hat rovněž představila centrální portál, kde budou všichni partneři spojení s produktem Red Hat Enterprise Virtualization zveřejňovat informace o svých produktech. Projekt nese název Red Hat Market Place a je dostupný v rámci Red Hat Enterprise Virtualization nebo na adrese http://marketplace.redhat.com/rhev. Portál nabídne fórum pro spolupráci, dokumentaci partnerských řešení, včetně datových listů a technických průvodců.

Současně na něm budou uloženy zkušební verze produktů a aplikací certifikovaných pro využití s řešením Red Hat Enterprise Virtualization. Hodnocení těchto certifikovaných produktů z ekosystému Red Hat Enterprise Virtualization by měla být díky Market Place snadno dostupná a umožnit zákazníkům, aby otestovali nové produkty související s Red Hat Enterprise Virtualization během několika minut.

Současně byl představen nový certifikační status – Red Hat Enterprise Virtualization-Certified. Jde o certifikaci partnerských produktů, které byly integrovány prostřednictvím aplikačního programovacího rozhraní do prostředí Red Hat Enterprise Virtualization. Produkty a řešení označené tímto certifikátem jsou považovány za kvalitní a ověřené vzhledem k jejich integraci s Red Hat Enterprise Virtualization. Všechny  aplikace vystavené v portálu Red Hat Market Place mají certifikát Red Hat Enterprise Virtualization-Certified.

Pro více informací o řešení Red Hat Enterprise Virtualization 3.0, včetně kompletního seznamu všech nových prvků a možností, nebo pro stažení bezplatné 60denní verze Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 navštivte adresu www.redhat.com/rhev3.Komentáře