Připravte se v září na cestu kolem světa s Esetem

Česká pobočka společnosti Eset, výrobce bezpečnostního softwaru, chystá na září setkání se svými partnery. Kdy setkání proběhne a na co se můžete u akce, která se loni stala jedním ze tří Partnerských setkání roku 2010, těšit?Připravte se v září na cestu kolem světa s Esetem Letošní „Setkání Eset Partnerů“ se uskuteční 16. 9. 2011 v přerovském hotelu Jana a Eset naváže na předchozí ročníky, které se nesly v netradičním stylu. Tématem letošního setkání je totiž „Cesta kolem světa“.

V dopoledním programu Eset představí produktové novinky, především pátou generaci produktů určených domácnostem – NOD32 Antivirus 5 a Smart Security 5.

Zástupci společnosti poodhalí i vlastnosti páté generace nástroje vzdálené správy Eset Remote Administrator. Eset bude také radit v oblasti motivačních programů, B2B prodeje produktů a služeb nebo marketingové podpory prodeje.

Odpoledne budou partneři poznávat přírodní krásy i odlišnosti jednotlivých světových kultur prostřednictvím sportovních a adrenalinových aktivit. Eset chystá také oslavu desátých narozenin v ČR a ocenění partnerů.

V případě včasné registrace do 19. 8. získává partner dárek. Pozvánky jsou nepřenosné a platí pro 1 osobu. Více informací a možnost registrace najdete na webu akce. Na setkání s vámi se těšíme jako mediální partner akce.

Zdroj: Eset SoftwareKomentáře