Poslední týden pro podání přihlášek do Microsoft Awards 2012

Dne 29. 2. 2012 proběhne uzávěrka přihlášek do čtrnáctého ročníku soutěže Microsoft Awards 2012. Jako každý rok v ní budou soutěžit certifikovaní partneři společnosti Microsoft o nejlepší IT projekt realizovaný u českých klientů.Poslední týden pro podání přihlášek do Microsoft Awards 2012Projekty přihlášené do některé ze sedmi kategorií bude následně hodnotit odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů z jednotlivých oblastí na základě několika kritérií, která sledují především jasnou definici obchodních cílů projektu, jeho inovativnost i vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka.

Největší šanci na úspěch tak mají projekty, jejichž výsledkem byla přímá úspora nákladů u zákazníka, prokázané zvýšení jeho spokojenosti, měřitelné zvýšení flexibility firemních procesů a podobně. Své projekty mohou ještě týden přihlašovat prostřednictvím webových stránek soutěže partner.microsoft.com/cze/40178606.

Přehled kategorií Microsoft Awards 2012:

  1. Business Productivity (produkty Office, Exchange, Lync, SharePoint nebo Project Server)
  2. Veřejné clodové služby Microsoft (produktyOffie 365, CRM Online, Windows Intune)
  3. Privátní cloud a správa infrastruktury
  4. Data Management & Business Intelligence
  5. Microsoft Dynamics ERP
  6. Microsoft Dynamics CRM
  7. Vývoj software a webových aplikací

Co získá vítěz?

Vítězové jednotlivých kategorií, kteří budou vyhlášeni na konci března, získají vedle prestiže a zviditelnění svého projektu i výhru v hodnotě 25 000 korun nebo volnou vstupenku na celosvětovou konferenci World Partner Conference v kanadském Torontu. Na ní budou vyhlášeny výsledky celosvětové soutěže World Partner Conference Awards 2012, do které se budou moci vítězné projekty z Česka rovněž přihlásit.

Zdroj: MicrosoftKomentáře