Partnerství Infor a Ciber má urychlit implementaci

Společnosti Infor, poskytovatel podnikového softwaru, a Ciber, globální poradenská firma, uzavřely dohodu o strategickém partnerství s cílem nabídky urychlení implementačních procesů a rozšíření počtu školených poradců na aplikace Infor.

Partnerství Infor a Ciber má urychlit implementaciPartnerství Infor a Ciber má urychlit implementaciInfor a Ciber budou dodávat služby programování a pokročilé implementační metodologie, jež bude využívat více než 7 000 konzultantů firmy Ciber k urychlení a zkvalitnění implementací aplikací Infor, uvádí společnosti.

Mezi prvními, kdo budou moci tyto služby využít, budou poskytovatelé služeb, správy a pronájmu průmyslových zařízení.

Řešení postavené na bázi produktu M3 od společnosti Infor poskytuje nástroje ke správě operací, jako jsou tvorba, umístění a údržba zařízení v odvětví distribuce, služeb správy a pronájmu zařízení, textilním průmyslu, potravinářském průmyslu a výrobních odvětvích. Řešení integrované s poradenstkými postupy Ciber umožňuje podnikům monitorovat procesy v rámci celé organizace, včetně procesů správy majetku, dodavatelského řetězce, vztahů se zákazníky a dodavateli, výroby a finančního řízení, uvádí Infor.

Se společností Infor budeme dodávat předkonfigurovaná řešení, jež zkracují dobu implementace, urychlují jejich adaptaci v organizaci a generují hmatatelné obchodní výsledky,“ uvedl v tiskovém oznámení Dave Peterschmidt, výkonný ředitel společnosti Ciber.

Firmy spolupracují od roku 1995, kdy společnost Ciber uzavřela partnerství s Lawson Software, která se stala součástí Infor před rokem. Nyní je Ciber integračním partnerem.

Zdroj: Infor, Ciber
Úvodní foto: Infor, Ciber

Komentáře