Open Virtualization Alliance hlásí na dvěstě členů

Open Virtualization Alliance (OVA), skupina, která podporuje otevřené virtualizační technologie, oznámila, že zaznamenává výrazný nárůst členů z řad společností zaměřených na cloud computing a organizací z rozvíjejících se trhů.Open Virtualization Alliance nabírá desítky členů Foto: © Petya Petrova - Fotolia.comOpen Virtualization Alliance má nyní po celém světě více než 200 členů. Více než 50 % členů OVA jsou společnosti zaměřené na cloud computing.

Mezi novými členy OVA jsou také společnosti z regionů, jakými jsou například Asie a Tichomoří nebo Latinská Amerika.

Výrazný nárůst počtu členů OVA je velmi povzbudivý a signalizuje potenciál KVM na rozvíjejících se trzích a v oblasti cloud computingu, kde se otevřená virtualizace stane klíčovou technologií. Více než 200 členů, které OVA získala v průběhu tří měsíců, je skvělý základ pro robustní alianci,“ uvedl v tiskovém oznámení Gary Chen, research manager, Enterprise Virtualization Software, IDC. „S touto stabilní a stále rostoucí členskou základnou bude zajímavé sledovat, jaké výsledky a vliv bude mít aliance při propagaci KVM,“ dodal.

OVA zaznamenala dvacetinásobný nárůst členů od založení aliance před třemi měsíci. Z výrobců hardwaru jsou členy např. společnosti HP, IBM, Intel, Broadcom, Eaton, Fujitsu, Hitachi, NetApp, Qnap, Radware a další včetně celé řady softwarových výrobců.

Prostřednictvím Open Virtualization Alliance mohou členové sdílet své zdroje, tipy a triky, osvědčené postupy, technickou dokumentaci nebo případové studie. Další informace jsou dostupné přímo na www.openvirtualizationalliance.org.

Zdroj: Red Hat
Foto: © Petya Petrova - Fotolia.comKomentáře