OKI nabízí novou verzi softwaru pro tisk kancelářských dokumentů

OKI Printing Solutions představila software Template Manager 4.0, který mohou uživatelé tiskáren použít jako jednoduché řešení pro tvorbu a tisk různých typů kancelářských dokumentů včetně marketingových materiálů. Jak ho využít jako prodejní argument?OKI nabízí novou verzi softwaru pro kancelářský tisk zdarma.Template Manager 4.0 je dostupný v češtině a je zdarma. Usnadňuje uživatelům nejen vytváření běžných firemních dokumentů, ale také návrhy propagačních materiálů od vizitek, bannerů, štítků s adresami, nálepek na CD a DVD, brožur až po generování a tisk čárových kódů. Nová verze programu může vašim zákazníkům pomoci vytvářet marketingové materiály přímo ve firmě a zároveň snížit náklady na tisk dokumentů, které byly dosud zadávány externím dodavatelům.

„Kdyby si společnosti tiskly většinu potřebných materiálů samy a nezadávaly je specialistům, tak by celková úspora v regionu EMEA mohla být až 5,4 miliardy dolarů ročně,“ připomněl v tiskovém oznámení Miroslav Tyburec, obchodní ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), závěry zprávy, jež v roce 2009 publikovala britská společnost Centre for Economics and Business Research (CEBR).

Nové funkce zjednoduší práci

Argumentovat při prodeji přitom můžete nejen zmíněnými úsporami, ale také užitečnými funkcemi, které ocení nejedna kancelář.

Nejdůležitější inovací aplikace Template Manager 4.0 je schopnost extrahovat proměnná data z databáze a automaticky je vnořit do jakékoli šablony. „Uživatelé tak mohou jednoduše a snadno vytvořit štítky s adresami pouhým přetažením myší mezi soubory,“ popisuje Miroslav Tyburec a dále vysvětluje: „Jakákoliv data se mohou tisknout i jako čárový kód. Uplatnění je opravdu široké - od kontroly zásob, přes jmenovky návštěvníků různých akcí až po distribuci novin nebo časopisů. A to vše bez nutnosti zakoupit další drahý software.“

Nejnovější verze Template Manageru nabízí i nové nastavení duplexu a tisku vícestránkových dokumentů. Průvodce programem zase pomůže uživatelům vytvořit si vlastní šablony a díky snadnému importování grafiky, log a fontů lze jednoduše tisknout i bannery o délce až 132 cm. Navíc soubor nástrojů automaticky přiřazuje dokument k správnému médiu a jednotlivé šablony mohou být sdíleny po síti, což zajistí jednotný design v rámci celé organizace.

Zákazníkům můžete software zdarma dodat jako přidanou hodnotu při prodeji tiskárny. V případě tiskáren OKI je už součástí balení. Stáhnout ho pro vaše zákazníky můžete také z webové prezentace OKI přímo zde.

Zdroj: OKI Printing SolutionsKomentáře