NextiraOne Czech získala status Enterprise partner VMware

NextiraOne Czech dosáhla jako Solution provider úrovně Enterprise partner společnosti VMware a zároveň získala kompetenci Infrastructure virtualization.

NextiraOne Czech získala status Enterprise partner VMwareNextiraOne Czech získala status Enterprise partner VMwarePro získání statusu Enteprise partner musela NextiraOne Czech prokázat své expertní znalosti řešení VMware vSphere pro nasazení virtualizovaných služeb v klientských prostředích.

Partnerem společnosti VMware se mohou stát společnosti, které mají dlouhodobé zkušenosti s technologiemi VMware a získají kompetenci Insfrastructure virtualization, uvádí NextireOne, která nasazuje u svých zákazníků i kompletní řešení této značky.

Tato řešení umožňují provozování virtuální infrastruktury a datových center s nadstavbami pro zjednodušení automatizace, správy a aplikace principů cloudového poskytování služeb. NextiraOne je taktéž gold partnerem společností Cisco a NetApp.

Dosažení úrovně Enterprise partner potvrzuje odbornost a kvalifikaci našeho týmu v oblasti virtualizace a datových center. Toto partnerské ocenění považujeme za významné, ale rozhodně budeme usilovat o další,“ uvedl v oznámení Tomáš Jirák, manažer oddělení IT Infrastructure & Data Center společnosti NextiraOne Czech.

Zdroj: NextiraOne

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře