NetApp zařazuje do svého portfolia software od Commvaultu

Společnosti NetApp a Commvault rozšiřují spolupráci. Zálohovací a obnovovací software od Commvaultu bude nově zařazený přímo do produktové nabídky NetAppu a jeho partnerů.

NetApp zařazuje do svého portfolia software od CommvaultuFirmy NetApp a Commvault podepsaly podmínky spolupráce, které stanovují, že výrobce úložišť a řešení pro správu dat zahrne řešení Commvaultu do svého portfolia, čímž získá status plnohodnotného prodejního partnera této společnost.

Partnerství má usnadnit správu, zálohování a obnovu dat, protože rozšiřuje ochranu i na cloudová úložiště. „Naše kombinovaná řešení pomáhají zefektivnit infrastrukturu a zároveň pomáhají zákazníkům spravovat úložiště,“ uvedl Owen Taraniuk z Commvalutu.

Pro NetApp toto není první strategické partnerství. V září tento výrobce uzavřel smlouvu s Lenovem o společném vývoji produktů pro ukládání dat. Půjde o kombinuje řešení pro správu dat od NetAppu s infrastrukturou ThinkSystem od Lenova.

Commvault zase minulý týden oznámil spolupráci se společností Hewlett Packard Enterprise (HPE). Do řešení StoreOnce od HPE bude nově integrován software Commvaultu za účelem snížení nároků na úložnou kapacitu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře