Ness koupil Imano, posiluje v oblasti mobilních aplikací

Ness Technologies, poskytovatel řešení a byznys služeb v oblasti IT, provedl akvizici britské společnosti Imano, která se specializuje na vývoj a realizaci komplexních mobilních řešení.

Ness koupil Imano, posiluje v oblasti mobilních aplikacíNess koupil Imano, posiluje v oblasti mobilních řešeníImano dlouhodobě vytváří a realizuje mobilní strategie, včetně návrhu a vývoje mobilních aplikací, uvedla společnost Ness Technologies v oznámení akvizice. Ness chce zkušenostmi s digitálními médii a designem doplnit svou nabídku mobilních služeb.

Udělali jsme si jméno díky několika prvenstvím v mobilních technologiích – byli jsme první společností, která na trh uvedla aplikaci pracující s rozšířenou realitou pro iPhone,“ uvedl v oznámení Mark Lister, generální ředitel společnosti Imano.

Imano umí vymýšlet, vytvářet a rozvíjet mnohovrstevné mobilní aplikace, které využívají nejnovějších technologií, dodal Lister.

Z tohoto spojení nemůže vzniknout nic menšího, než nové nápady a rozšíření možností pro naše zákazníky v této dynamicky se rozvíjející oblasti,“ uvedl ve zprávě pro média Mirko Kalous, generální ředitel Ness Technologies v České republice.

Agentura Imano vznikla v roce 1996, specializuje se na digitální design a webové aplikace. Interně vyvinula platformu e-Commerce, ale v poslední době také vyvíjela a poskytovala aplikací pro mobilní svět.

Jejími mobilními partnery jsou například UEFA, Harrods, Stella Artois a Hertz Navigation Solutions. Doposud Imano uvedla na trh více než 70 aplikací orientovaných na spotřebitele. Hodnota akvizice nebyla zveřejněna.

Zdroj: Ness Technologies
Úvodní foto: Ness Technologies, Imano

Komentáře