Nepropásněte letní Sophos Central Academy

Letošní Sophos Central Summer Academy má připravenou sérii osmnácti odborných seminářů zaměřených na kybernetickou bezpečnost s důrazem na centrální správu prostřednictvím cloudové konzole Sophos Central a téma synchronizovaného zabezpečení.

Nepropásněte letní Sophos Central AcademyLetní akademie společnosti Sophos je zpět! Sérii osmnácti webinářů zaměřených na synchronizovanou bezpečnost spouští Sophos ke 31. 7. v rámci své Sophos Central Summer Academy.

Jednotlivé webináře nabídnou partnerům příležitost naživo diskutovat s bezpečnostními odborníky o výhodách centrální správy bezpečnostních prvků prostřednictvím jediné cloudové konzole Sophos Central.

Dalším zásadním tématem budou výhody tzv. synchronized security, nové generace zabezpečení se sdílením informací mezi koncovými body a firewallem v reálném čase. Účast na webinářích je po předchozí registraci zdarma.

Sjednocená konzole pro správu bezpečnostních prvků Sophos Central nabízí výhody správy zabezpečení koncových bodů, mobilních zařízení, webů, serverů a bezdrátových sítí z jediného místa.

Synchronizovaná platforma pro správu zabezpečení umožňuje využít sdílené bezpečnostní informace, nasadit politiky podle uživatelů, a nabízí snadnou konfiguraci, detailní a souhrnná hlášení a automatická upozornění.

Webináře přinesou nejen praktické tipy a triky pro správu firemní bezpečnosti, ale i příležitost zasoutěžit si o atraktivní ceny. Po dokončení všech osmnácti webinářů obdrží účastníci certifikát Sophos Central Academy.

Pokud se váš prázdninový program změní a nemůžete se zúčastnit online, i přesto se registrujte! Po skončení webináře automaticky obdržíte odkaz na jeho záznam.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře