Money S3 v autorizované distribuci AT Computers

Společnost AT Computers oznámila získání kontraktu na distribuci účetního softwaru Money S3 od Cígler Software s platností pro Českou republiku i Slovensko.

Money S3 v autorizované distribuci AT ComputersMoney S3 v autorizované distribuci AT Computers AT Computers rozšířilo své portfolio o účetní software Money S3 od Cígler Software. Nabídne krabicové balení čtyř plných verzí softwaru: Money S3 Premium, Money S3 Sklad, Money S3 Lite a Money S3 Mini.

AT Computers zahájilo distribuci minulý týden, v tomto okamžiku úspěšně distribuuje čtyři nejprodávanější plné verze Money S3 v české a slovenské verzi,“ uvedl Martin Cígler, předseda představenstva společnosti Cígler Software.

Cígler Software celkově dodává sedm variant tohoto účetního programu pro podnikatelské subjekty plus jednu školení verzi.

Na své webové prezentaci money.cz zároveň výrobce uvádí, že při nákupu nového kompletu tohoto účetního programu do 31. 12. 2011 získává zákazník kromě aktualizace po zbytek aktuálního roku také bezplatnou aktualizaci na další kalendářní rok.

Produktovou manažerkou značky je Monika Svobodová. Kontakty na ni naleznete v profilu AT Computers (nejprve se prosím přihlaste).

Zdroj: ChannelWorld, AT Computers
Komentáře