Microsoftzdarma.cz také pro resellery

Microsoft minulý týden v česku představil nový internetový portál s názvem Microsoftzdarma.cz. Uživatelé na něm naleznou informace o bezplatných produktech a službách. Co na něm najdou prodejci a poskytovatelé služeb?Stránky www.microsoftzdarma.cz mohou posloužit jako zdroj informací, ale i přidané hodnoty pro vaše zákazníky.Podle výrobce je v současné době k dispozici přes 150 programů, nástrojů a služeb ke stažení zdarma a jejich počet se neustále zvyšuje. Na portálu Microsoftzdarma.cz je v tuto chvíli možné stáhnout 77 programů a služeb, o které je v České republice největší zájem.

Microsoft je celosvětově známý díky své široké nabídce komerčních produktů. Uživatelé počítačů by však neměli zapomínat na to, že nabízíme také produkty a služby, které si každý může bezplatně stáhnout a během chvilky je začít používat. Internetový portál Microsoftzdarma.cz tak všem zájemcům od běžných uživatelů až po vývojáře pomůže při výběru programů podle jejich konkrétních potřeb a seznámí je s jejich hlavními funkcemi,“ upřesňuje nabídku v tiskovém oznámení Petr Karásek, obchodní a marketingový ředitel společnosti Microsoft v České republice.

Zdarma také pro správce a vývojáře

Webový portál Microsoftzdarma.cz je také určen k rychlému vyhledávání odborných informací a produktů pro uživatele z řad studentů a učitelů, vývojářů a správců počítačových sítí nebo firem.

Studenti a učitelé si zde mohou stáhnout metodické příručky k výuce a aplikace na sdílení dokumentů mezi školou a studenty. Firmy zase ocení jednoduché vyhledávání školících kurzů a možnost navazování profesních kontaktů. Pro vývojáře a správce sítí jsou připraveny odkazy na různé užitečné technické portály a nástroje.

Pomoci tak můžete najít užitečné nástroje pro své zákazníky, kterým dodáváte hardware nebo jiný software. Řadu užitečných zdrojů nabízí web i samotným prodejcům a dodavatelům služeb.

Zdroj: MicrosoftKomentáře