Microsoft uvedl Dynamics NAV R2 na český trh

Microsoft včera uvedl do prodeje novou verzi ERP systému pro středně velké společnosti Dynamics NAV 2009 R2. Jaká vylepšení můžete použít jako prodejní argument pro své zákazníky?Microsoft uvedl Dynamics NAV R2 na český trhHlavními novinkami nové verze Microsoft Dynamics NAV R2 jsou integrace s MS Dynamics CRM - řešením pro řízení vztahů se zákazníky a služba pro internetové finanční transakce.

Nové funkce jsme do verze R2 doplnili na základě zpětné vazby od našich zákazníků a partnerů, a to dokonce dříve, než jsme původně plánovali. V inovacích budeme pokračovat i v následujících týdnech a měsících, přičemž jednou z hlavních priorit bude nadále integrace našeho ERP řešení s cloudovými službami, uvedl v tiskové zprávě Milan Cvrkal, produktový manažer divize podnikových řešení Microsoft Dynamics.

Propojení s CRM, online platby, cloud a virtualizace

Integrace s Dynamics CRM propojuje nové ERP řešení s cloudovými službami, umožňuje udržovat aktuální informace v obou systémech bez duplicit a poskytovat přístup k obchodním informacím o smlouvách, cenách či dostupnosti produktů. Klientům můžete nabídnout on-premise řešení Microsoft Dynamics CRM nebo cloudovou verzí  Dynamics CRM Online.

Prostřednictvím služby pro online platby v NAV 2009 R2 lze realizovat platební transakce přes kanály typu e-commerce, místa prodeje (POS) či call centra. Dalšími novinkami jsou např. vzdálený přístup uživatelů přes rozhraní založené na rolích a podpora virtualizace aplikací.

O plánovaném uvedení NAV 2009 R2 na trh vás ChannelWorld informoval v rozhovoru s Jeffem Edwardsem, ředitelem partnerské strategie pro Microsoft Dynamics. Více se o podnikových řešeních dočtete na webu společnosti Microsoft.

Zdroj: MicrosoftKomentáře