Microsoft Office 2010 k dispozici resellerům i veřejnosti

Microsoft uvolnil k testování veřejné verze beta produktů Microsoft Office 2010, Project Professional 2010 a Visio Premium 2010. Máte tak příležitost testovat nové funkce a poskytnout Microsoftu zpětnou vazbu na produkty, které budou oficiálně uvedeny na trh v první polovině příštího roku.Microsoft uvolnil k testování veřejné verze beta produktů Microsoft Office 2010, Project Professional 2010 a Visio Premium 2010, prodej zahájí v příštím roce.Verze beta výše uvedených produktů budou funkční do 31. 10. 2010, ale nebude možné je převést na finální produkty. Pokud máte zájem seznámit se s novinkami, můžete si je stáhnout přímo ze stránek Microsoftu. Aktuálně je k dispozici 7 jazyků (angličtina, čínština, japonština, němčina, francouzština, ruština a španělština) a před instalací není třeba odinstalovat stávající balíček Microsoft Office.

Podle výrobce uživatelům nová verze produktů Microsoft Office přinese zvýšení produktivity při práci na osobním počítači, ale i s mobilním telefonem, nebo na internetu. Microsoft Office 2010 nabízí nástroje pro zefektivnění spolupráce s okolím a nové možnosti pro práci s textem, videi i obrázky. Novinkou je Outlook Social Connector, který má díky podpoře Windows Live a serveru SharePoint uživatelům Outlooku zaručit rychlejší komunikaci se svým okolím, možnost zobrazit komunikační historii, jednodušeji navazovat a udržovat kontakty, a to vše bez nutnosti přepínání aplikací a změny zažitých návyků.

Nejvýznamnějšími změnami za posledních deset podle výrobce let prošel Microsoft Project 2010. Nová verze nabízí jednotlivcům, týmům i celým organizacím nové funkce pro jednodušší rozhodování, řízení zdrojů a kontrolu nad všemi výnosy. Nové Visio 2010 pak nabídne efektivnější kompletaci úkolů, vyšší podporu procesního řízení, propracovanější grafy a možnost sdílet dynamické, s daty propojené, diagramy prostřednictvím serveru SharePoint.

Microsoft Office 2010 také v mobilu

Microsoft také oficiálně uvolnil verzi beta sady Office Mobile 2010. Vlastníci zařízení s Windows Mobile 6.5 si ji mohou celosvětově stáhnout v rámci služby Windows Mobile Marketplace a vyzkoušet tak novinky mobilních aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nový SharePoint Workspace Mobile 2010.Komentáře