Microsoft nabízí před Vánoci zlevněnou sadu Office 2010

Microsoft připravil pro domácnosti a studenty předvánoční slevovou akci na Microsoft Office 2010. Jakou má formu a za kolik jim ji nabídnete?Microsoft Office 2010Sadu Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti můžete nyní nabídnout zákazníkům ve formě karty s instalačním kódem Product Key (v anglické zkratce PKC, Product Key Card). Slevou, která bude platit až do 10. prosince 2010, chce Microsoft podpořit silný předvánoční prodej počítačů.

Kartu s kódem (PKC) můžete v rámci akce zákazníkům prodat k instalaci sady Microsoft Office 2010, kterou naleznou předkopírovanou na téměř všech nově zakoupených počítačích. Instalátor kancelářského balíku se nastartuje sám při pokusu o spuštění programu nebo otevření wordovského nebo excelovského souboru. Následně instalátor požádá uživatele o zadání kódu. Pokud uživatelé zakoupí počítač bez instalačního balíčku Microsoft Office 2010, mohou si jej po zakoupení karty s kódem (PKC) zdarma stáhnout z internetu. Internetový odkaz je uveden na balení karty.

„Karta s kódem (PKC) neobsahuje žádné instalační médium, je ekologičtější a vyjde levněji než klasická krabicová verze. Karta je určena pro prodej s počítači – chce-li zákazník ušetřit při nákupu sady Office, pak spolu s novým počítačem koupí i levnější Kartu s instalačním kódem,“ dodal jako prodejní argumenty Petr Bobek v tiskovém oznámení.

Doporučená maloobchodní cena balíku Office 2010 pro domácnosti ve formě karty je 1990 Kč. S dotazem na produkt se můžete obrátit na české distributory eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution, ABC Data, AT Computers a na Slovensku na eD system Slovakia, SWS Distribution SK a Asbis SK. Více informací o balících Office 2010 nalaznete na webových stránkách Microsoftu.Komentáře