Microsoft nabízí partnerům zdarma nástroje pro on-line marketing v češtině

Partneři společnosti Microsoft mohou bezplatně využívat různé ministránky a reklamní bannery pro podporu prodeje klíčových produktů. Kde je najít a pro jaký software jsou dostupné?

Microsoft nabízí partnerům zdarma nástroje pro on-line marketing v češtiněMicrosoft nabízí partnerům zdarma nástroje pro on-line marketing v češtiněV současné době Microsoft pro partnery připravil materiály pro on-line kampaně na Office 2010, Office 365, Windows Server 2012, SQL Server a Intune.

Tzv. Microsoft Digital Commerce & Campaign Network (DCCN) umožňuje zdarma odběr nejnovějších kampaní Microsoftu a jejich integraci na váš web. Cílem je zjednodušení prodejního procesu, zvýšení prodeje a vzdělávání zákazníků, uvádí výrobce na webu msdccn.com.

Registrace i nastavení probíhá on-line a vše je k dispozici v češtině. Vybrané bannery a další materiály můžete mít na webu relativně snadno, jejich aktualizace pak probíhá automaticky, protože je vkládáte jako fragment kódu.

Kromě Windows Server 2012 Microsoft připravuje také materiály pro přicházející Windows 8. Partneři z regionu EMEA se mohou zapojit do webináře, která má představit možnosti podpory prodeje nového systému. Uskuteční se 20. 11.

Microsoft na svém webu uvádí, že partneři, kteří se do DCCN zapojili, vykazují v průměru 34% nárůst tržeb a rostou pětkrát rychleji než ostatní partneři. V odhadu se odvolává na Crimson Analysts—Crimson Consulting Group.

Zdroj: Microsoft.com, msdccn.com
Úvodní foto: msdccn.com

Komentáře