Microsoft a Gist zakládají kompetenční centrum pro BI. Školit se mohou i partneři

Microsoft otevřel ve spolupráci s firmou Gist, hráčem na trhu controllingového poradenství a manažerských nástrojů, kompetenční centrum pro business intelligence (BI). Využít ho můžete ke školením, konzultacím i ukázkám pro své zákazníky.Své požadavky a problémy s business intelligence můžete konzultovat v novém kompetenčním centru.Microsoft zakládá centrum spolu s partnerskou firmou především z důvodu uvedení nové generace BI nástrojů, kterými jsou SQL Server 2008 R2, SharePoint 2010 a Office 2010. Zájemci si v centru mohou objednat odborné školení či konzultační den a diskutovat způsoby řešení priorit a postupy implementace včetně testovacího provozu.

Kompetenční centrum je určeno všem zájemcům - zákazníkům Gistu, partnerům Microsoftu, ale i všem dalším potenciálním zákazníkům a zájemcům,“ potvrdila ChannelWorldu Martina Poláková, PR manažerka Microsoftu.

Centrum tedy můžete využít jak pro vlastní vzdělávání, tak pro ukázku projektů zákazníkům.

Jak se prezentuje BI?

Návštěvníci kompetenčního centra pro BI se mohou seznámit s typickými příklady nasazení řešení pro podporu rozhodovacího procesu, především pak s řešeními z oblasti finančního controllingu, reportingu, finančních a datových analýz, plánování či business modelování.

Zajímavý pro zákazníky může být také pohled na tato řešení ze specifického vertikálního pohledu, který v rámci centra pokrývá oblast dodavatelského a spotřebního průmyslu, utilit, leasingu, spedice, dopravních podniků, obchodních společností a veřejné správy. Ukázky zahrnují například fungující řešení ve společnostech Hella Autotechnik Mohelnice, Veolia Voda Česká republika Praha, ČSOB Leasing Praha, Dopravní podnik Ostrava, Ferona Praha a mnoha dalších.

Více informací o novém kompetenčním centru BI v Hradci Králové je možné najít na webové prezentaci firmy Gist, kde je dostupný také registrační formulář pro zájemce o návštěvu či konzultaci.Komentáře