McAfee rozšířilo partnerský program o oblast SMB

Partneři společnosti McAfee mají možnost se zapojit do nového programu pro malé a střední firmy. Jakou jim nabídne podporu a prodejní nástroje?

McAfee rozšířilo partnerský program o oblast SMB



McAfee rozšířilo partnerský program o oblast SMBNová specializace McAfee SMB Specialization zvyšuje v rámci globálního programu Security Alliance podporu partnerů, kteří dodávají bezpečnostní řešení do sektoru malých a středních firem (SMB) do 250 zaměstnanců.

Partneři McAfee s touto specializací získají on-line přístup k dalším informačním zdrojům.

Partnerský portál Partner Acceleration Resource Center je pro SMB rozšířen o přístup k technickým specialistům, nástrojům pro zvýšení ziskovosti a k marketingovým plánům.

McAfee zavádí pro oblast prodeje do SMB také speciální motivační programy odměn a marží. Partneři s touto specializací by měli dokázat porozumět specifickým potřebám svých potenciálních zákazníků a zlepšovat svou ziskovost.

Program rozvojového fondu společnost McAfee se snaží o budování vztahů se zákazníky a podporu poptávky. Výhodou pro partnery je podle McAfee vzájemná křížová podpora jednotlivých produktů.

Výhody SMB specializace

Registrace zakázek umožní partnerům podle McAfee zrychlit prodejní cyklus. Specializované nástroje a techničtí specialisté jim pak mají pomoci získat status důvěryhodného poradce pro zabezpečení IT.

On-line centrum poskytuje přístup k informacím o produktech McAfee, tutoriály, nástroje na podporu prodeje, marketingové materiály i doporučené postupy (best practices). Partneři, kteří si své marketingové kampaně nebudou chtít realizovat sami, mohou přes portál využít přístupu k marketingové platformě třetí strany.

Více informací naleznete přímo na webu partnerského programu McAfee.

Zdroj: McAfee







Komentáře