McAfee a RSA divize EMC technologickými partnery

Společnosti McAfee a RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, oznámily dohodu o technologickém partnerství. V jakých oblastech spolupracují?McAfee a RSA divize EMC technologickými partneryFormálním propojením programů interoperability zahajují společnost McAfee a bezpečnostní divize RSA společnosti EMC společný vývoj řešení pro správu zabezpečení IT a událostních dat.

Efektivní správa zabezpečení vyžaduje ekosystém partnerů, kteří si uvědomují, že žádný dodavatel sám o sobě nedokáže zvládnout směsici hrozeb a bezpečnostních problémů, kterým podniky a koncoví uživatelé čelí,“ uvedl v tiskovém oznámení Art Coviello, výkonný předseda RSA.

McAfee a RSA již nabízejí propojení nástroje McAfee Vulnerability Manager a platformy RSA Archer eGRC s cílem pomoci zákazníkům řešit dopad slabých míst v zabezpečení na podnikání, vynucování zásad a vykazování plnění předpisů.

Obě společnosti také integrují software ePolicy Orchestrator a platformu RSA enVision, aby vylepšily rozpoznávání v reálném čase a automatizovanou reakci na útoky.

Budoucí oblasti spolupráce:

  • Vývoj oborových standardů a osvědčených postupů pro řešení DLP.
  • Spolupráce a sdílení znalostí a informací o nejnovějších hrozbách v oblasti phishingových a trojských útoků a aktivitách v oblasti malwaru.
  • Společný vývoj řešení pro podniková řízení, řízení rizik a plnění předpisů.

Zdroj: McAfeeKomentáře