Lidé: Zdeňka Lesáková a Michal Janatka posílí finanční divizi Nessu

Ness Technologies, poskytovatel řešení a služeb v oblasti IT, oznámil jmenování Michala Janatky na pozici obchodního ředitele divize Finance, ve které Zdeňka Lesáková navíc nově povede tým business konzultantů. Odkud přicházejí a jaké mají cíle?Michal Janatka nastoupil na pozici obchodního ředitel divize Finance společnosti NessMichal Janatka nastoupil na pozici obchodního ředitel divize Finance společnosti Ness. Přichází ze stejné pozice ve společnosti Profinit.

Předtím pracoval ve firmách Cisco Systems, Logica a IBM. V IBM působil celkem 13 let, z toho posledních pět let v IBM Global Services, kde se staral o prodej řešení a služeb zákazníkům z oblasti finančních služeb. K jeho zálibám patří lyžování, cestování a hudba.

Mým dlouhodobým cílem je změnit vnímání společnosti Ness. Tedy, aby když někdo řekne Business Intelligence, Customer Relationship Management, Enterprise Content Management, core bankovní systémy a mobilní bankovnictví, tak aby první slovo, které vás napadne, bylo Ness,“ představil v tiskovém oznámení své plány Michal Janatka.

Zdeňka Zlesáková, která nastoupila na pozici business area leadera, posílí tým business konzultantů v stejné divizi. Do společnosti Ness přináší deset let zkušeností v customer a business inteligence a v managementu prodejních sítí pojišťoven.

Zdeňka Zlesáková, business area leader ve společnosti NessDříva působila tři roky ve společnosti Adastra na pozici managing consultant v divizi Insurance. Praktické zkušenosti s pojišťovnictvím získala v managementu obchodní služby pojišťovny Aviva. Ve volném čase se kromě rodiny věnuje turistice.

Ve společnosti Ness bych ráda využila svou praktickou business znalost pojišťovnictví a dlouholetou zkušenost z IT projektů. Díky pochopení potřeb pojišťovacího byznysu chci pro společnost Ness vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti marketingu a obchodu pojišťoven a jako business konzultant se podílet i na jejich realizaci,“ uvedla v tiskové zprávě Zdeňka Zlesáková.

Zdroj: Ness TechnologiesKomentáře