Lidé: Zdeněk Pilz z Oracle Czech povede Arbes Technologies

Zdeněk Pilz, který dříve působil na pozici ředitele společnosti Oracle Czech, se od září stane generálním ředitelem společnosti Arbes Technologies, dodavatele softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví. Jak se změní pozice Jiřího Žůrka a kdo vede Oracle?

Lidé: Zdeněk Pilz z Oracle Czech povede Arbes TechnologiesZdeněk Pilz, generální ředitel Arbes TechnologiesZdeněk Pilz (55) nastoupí k 1. 9. 2012 na pozici generálního ředitele společnosti Arbes Technologies s plány expanze do nových oblastí. Kromě rozšíření portfolia existujících produktů a služeb se hodlá etablovat i v dalších segmentech trhu.

Jsem přesvědčený, že společnost Arbes Technologies a její tým má velmi dobrý potenciál být významným hráčem na trhu IT. Ve své nové pozici bych chtěl navázat na úspěchy mých kolegů z posledních let a přispět svými zkušenostmi k tomu, aby se pozice ARBES Technologies dále upevnila v tradičních segmentech trhu a dynamicky rozvíjela v nových oblastech a trzích,“ uvedl Zdeněk Pilz v oznámení médiím.

Zdeněk Pilz odešel z Oracle Czech na vlastní žádost v prvním pololetí. Pod jeho vedením došlo k integraci Sun Microsystems a nastavení nových obchodních procesů v oblasti prodeje softwarových a hardwarových řešení.

Před příchodem do Oracle Czech působil 12 let v Sunu, kde od roku 2004 zastával post generálního ředitele pro Českou republiku. O jeho největších úspěších v Sun Microsystems jsme vás informovali při jeho nástupu do Oracle Czech.

Před nástupem do společnosti Sun Microsystems pracoval Zdeněk Pilz téměř 4 roky v IBM, svoje působení v IT průmyslu zahájil v Software602.

Zdeněk Pilz vystudoval Fakultu strojní ČVUT v Praze. Zastává pozici místopředsedy představenstva ICT unie, současně je zapojen v dalších aktivitách jako je Americká obchodní komora, Prague Business Club a nadace Srdce na dlani. Je ženatý, má tři dcery, mezi jeho záliby patří volejbal, tenis, golf, lyžování a motocyklový trial.

Vítězslav Bogač

Prozatímní ředitel Jiří Žůrek bude nadále působit v pozici finančního ředitele a jednatele společnosti Arbes Technologies.

Oracle vede Vítězslav Bogač

Podle informací ChannelWorldu je novým ředitele firmy Oracle Czech od července Vítězslav Bogač (48), který přišel z Microsoftu, kde zastával více než šest let pozici sales director – enterprise sales and partners.

Od roku 1996 působil Vítězsla Bogač v APP Group (Ness Czech), kde zastával několik pozic až po viceprezidenta profesionálních služeb pro střední a východní Evropu. Vystudoval Ekonomickou fakultu na ostravské Technické univerzitě.

Zdroj: Arbes Technologies, Linkedin, ChannelWorld
Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře