Lidé: Vladimír Špička obchodním manažerem v Red Hatu

Společnost Red Hat, poskytovatel open source řešení, oznámil jmenování Vladimíra Špičky do funkce obchodního manažera pro oblast střední a východní Evropy. Jaké jsou jeho cíle?Vladimír Špička, obchodní manažer ve společnosti Red HatNa nové pozici bude Vladimír Špička odpovídat především za rozvoj vztahů s místními partnery a zákazníky a také za vyhledávání nových obchodních příležitostí. Rad Hat chce s jeho pomocí posílit pozici v regionu střední a východní Evropy a především v privátním a veřejném sektoru.

Vladimír Špička přichází ze Symantecu, kde působil jako consumer sales manager pro východní Evropu s odpovědností za prodeje produktu Norton. Dříve pracoval také pro společnosti Sun Microsystems a Novell.

Red Hat pro mě znamená novou výzvu, protože open source řešení mají nesmírný potenciál, který zákazníci ze střední a východní Evropy ještě plně nevyužívají,“ uvedl Vladimír Špička v tiskovém oznámení.

Vladimír Špička vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Jeho hlavní volnočasovou aktivitou je jeho dcera. Ve volném čase se věnuje řadě sportů, například kite-surfingu, golfu či lyžování a také rád cestuje.

Zdroj: Red Hat, ChannelWorldKomentáře