Lidé: Veronika Siwková marketingovou a PR manažerkou Symantecu

Symantec oznámil změnu na marketingové pozici. Novou marketingovou a PR manažerkou pro Českou a Slovenskou republiku se stává Veronika Siwková.

Lidé: Veronika Siwková marketingovou a PR manažerkou SymantecuVeronika Siwková, PR a marketingová manažerka ve společnosti Symantec pro ČR a SRVeronika Siwková (32 let) bude v nové pozici zodpovídat za marketing a propagaci podnikových řešení a produktů. Na pozici vystřídá Věru Petrtýlovou, která odchází na stejnou pozici do společnosti Red Hat.

Symantec je silná a respektovaná společnost po celém světě. Velmi se těším na nové výzvy a chci využít svých dobrých kontaktů a zkušeností nejenom z IT oblasti pro další rozvoj Symantecu,“ uvedla ke svému jmenování Veronika Siwková v tiskovém oznámení.

Do Symantecu Veronika Siwková přichází ze společnosti eD’ System Czech, největšího IT distributora v České republice, kde jako produkt marketing manažerka zodpovídala za kompletní marketing jednotlivých značek v portfoliu (např. Intel, AMD nebo Microsoft), včetně přípravy strategií, plánování veškerých marketingových aktivit nebo organizaci akcí.

Dříve působila na marketingové pozici ve Velké Británii, kde nasbírala zkušenosti se zaváděním nových produktů na trh a s vytvářením produktových brandů jak v B2B, tak i v B2C prostředí.

Jsme velmi rádi, že Veronika posílí náš tým. V Symantecu může využít své bohaté zkušenosti z oblasti marketingu a PR a zejména znalost IT prostředí. Osobně se na spolupráci velmi těším,“ uvedla v zprávě Markéta Bauerová, country manager, Symantec ČR a SR.

Zdroj: Symantec, ChannelWorldKomentáře