Lidé: Věra Petrtýlová marketingovou a PR manažerkou Red Hatu

Výrobce open-source softwaru, společnost Red Hat, přijala Věru Petrtýlovou na pozici marketingové a PR manažerky pro východní Evropu a Rusko.

Lidé: Věra Petrtýlová marketingovou a PR manažerkou Red HatuVěra Petrtýlová, martketingová a PR manažerka ve společnosti Red Hat pro východní Evropu a RuskoVěra Petrtýlová zůstává na nové pozici v oblasti, kde má již 18leté zkušenosti. PR a marketing vedla ve firmách Symantec a Novell.

Do Red Hatu přichází ze společnosti Symantec, kde byla za marketing a PR zodpovědná 10 let. Před svým odchodem měla na starost Českou republiku a region SEE (Slovensko, Chorvatsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Albánie). V Symantecu ji na této pozici nahradila Veronika Siwková.

Než Věra Petrtýlová nastoupila do Symantecu, pracovala více než 5 let ve společnosti Novell, kde na pozici marketingové manažerky zodpovídala za Českou a Slovenskou republiku.

Přestože mám bohaté zkušenosti z velkých nadnárodních IT firem, práce pro Red Hat je pro mě zajímavou výzvou. Jsem ráda, že mohu využít své znalosti a kontakty a přispět k vylepšení marketingového systému a komunikace s médii i veřejností,“ uvedla Věra Petrtýlová, senior marketing a PR manager pro východní Evropu a Rusko ve společnosti Red Hat, v tiskovém oznámení.

Ve volném čase se Věra Petrtýlová věnuje především svým dvěma synům. Ve zbylém čase pak velmi ráda cestuje.

Na pozici obchodního manažera pro oblast střední a východní Evropy přišel  letos do Red Hatu také Vladimír Špička, který v Symantecu působil jako consumer sales manager pro východní Evropu s odpovědností za prodej produktů Norton.

Zdroj: Red Hat, ChannelWorldKomentáře