Lidé: Václav Urban ředitelem divize podnikových řešení Microsoft Dynamics

Václav Urban se stal ředitelem divize Microsoft Dynamics v české pobočce Microsoftu. Funkci dříve zastával David Frantík. S jakými zkušenostmi a odkud Václav Urban do Microsoftu přichází?

Lidé: Václav Urban ředitelem divize podnikových řešení Microsoft DynamicsVáclav Urban, ředitel divize podnikových řešení Microsoft DynamicsČeská pobočka společnosti Microsoft oznámila čerstvou personální posilu. S platností od 15. 10. 2012 se novým ředitelem její divize podnikových ERP a CRM řešení Microsoft Dynamics stal Václav Urban.

Tuto pozici naposledy zastával David Frantík. Jak již ChannelWorld informoval, David Frantík je nyní v české pobočce Microsoftu ředitelem pro sektor veřejné správy.

Václav Urban přišel do Microsoftu ze společnosti Exact Software, kde strávil deset let na mnoha manažerských pozicích. Od roku 2011 působil jako generální a obchodní ředitel zodpovědný za středoevropský a východoevropský region.

Nový ředitel divize Microsoft Dynamics má více než dvacetiletou praxi na nejrůznějších pozicích obchodního managementu pro český i evropský trh. Vystudoval Metropolitní univerzitu v Praze v oboru mezinárodních vztahů a evropských studií.

Ve svém volném čase se věnuje rodině a má také hodně koníčků, mezi které patří lyžování, jízda na kole a na motocyklu, cestování, fotografování, historii a hudba.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře