Lidé: Tomáš Martínek novým obchodním ředitelem SAP ČR

SAP ČR a SAP SR prochází personálními změnami. Obchodním ředitelem SAP ČR se stal Tomáš Martínek. Generální ředitel SAP SR, kterým dosud byl František Imrecze, z firmy odchází. Co změny obnášejí?

Lidé: Tomáš Martínek novým obchodním ředitelem SAP ČRLidé: Tomáš Martínek novým obchodním ředitelem SAP ČRNa pozici obchodního ředitele společnosti SAP ČR nastoupil Tomáš Martínek (47). Nové funkce se ujal již 1. 5. 2012.  Ve společnosti SAP ČR vede obchodní tým a je zodpovědný zejména za jeho řízení v oblastech Enterprise a SMB. Jeho cílem je navázat na dosavadní působení společnosti SAP ČR na trhu a posílit její pozici v nových perspektivních oblastech.

Do firmy přichází ze společnosti NetApp, kde působil jako country manager a enterprise sector manager pro Českou republiku a Slovensko. V minulosti byl také u zrodu české pobočky společnosti EMC, kde zastával funkci country and district sales managera.

Tomáši Martínekovi je 47 let. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou. Hovoří anglicky a rusky. Mezi jeho zájmy patří četba, běh, volejbal a snowboarding.

SAP SR bez generálního ředitele

Personální změny se dějí i ve společnosti SAP SR. Dosavadní generální ředitel František Imrecze skončil ve funkci na svou vlastní žádost a firmu opouští. Dočasně je řízením slovenské pobočky pověřen Roman Knap, dosavadní ecosystem and channel director pro region střední a východní Evropy.

František Imrecze ve společnosti SAP působil od roku 2006. Generálním ředitelem SAP SR se stal v polovině roku 2010. Důvod jeho odchodu z firmy nebyl zveřejněn. Společnost SAP SR dosud nespecifikovala, v jakém časovém horizontu za něj hodlá najít náhradu.

Zdroje: SAP ČR, IT News.sk
Komentáře