Lidé: Tomáš Kácha vedoucím divize Design Software v Tech Datě

Tech Data Distribution, trojka na distribučním trhu, posiluje svůj tým. Na nově vytvořenou pozici Business Unit Manager Design Software Division (DSD) byl jmenován Tomáš Kácha. Jaké jsou jeho zkušenosti a úkoly?Tomáš Kácha, Business Unit Manager Design Software Division ve společnosti Tech Data, má o parnerské starategii jasno. Měnit se nic nebude Tomáš Kácha byl jmenován vedoucím obchodní jednotky Design Software Division CZ/SK s platností od května.

Nový manažer uplatní více než desetiletou zkušenost z pozice Business Development Manager pro oblast stavebnictví a architektury, kterou zastával právě v Tech Datě. V novém postu odpovídá především za řízení a rozvoj aktivit DSD v rámci České republiky a Slovenska. Jeho přímým nadřízeným je Tomáš Cígler, ředitel DSD Eastern Europe.

„Tomáš pracuje v Tech Data více než deset let a za tu dobu získal mnoho zkušeností z distribuce Autodesk produktů. Pevně věřím, že na nové pozici bude dosahovat skvělých výsledků a pomůže tak v dalším rozvoji společnosti Tech Data Distribution v oblasti value add distribuce," komentoval oznámení o nové pozici Tomáš Cígler v tiskové zprávě.

„Vzhledem k dlouhodobému působení na českém a slovenském trhu nepředpokládáme nějaké významné změny ve strategii a přístupu k partnerům," uvedl Tomáš Kácha pro ChannelWorld na dotaz o partnerské strategii divize.

Design Software Division (DSD) je nově používaný název pro CAD divizi v Tech Data Distribution. Obchodní jednotka má na starosti zejména řízení a rozvoj aktivit produktů Autodesku v České republice a na Slovensku. Podle informací distributora v ní působí asi 10 osob.Komentáře