Lidé: Robert Ruisl territory managerem Epicoru pro ČR a SR

Splečnost Epicor oznámila jmenování Roberta Ruisla na pozici territory managerem pro Českou republiku a Slovensko.

Lidé: Robert Ruisl territory managerem Epicoru pro ČR a SRRobert Ruisl territory manager společnosti Epicor pro ČR a SRRobert Ruisl (35) bude na své pozici zodpovědný především za rozvoj vztahů se stávajícími klienty, tvorbu nových obchodních příležitostí, a posílení značky Epicor na obou trzích. Mimo jiné chce na českém a slovenském trhu budovat a posilovat partnerskou síť.

Před příchodem do společnosti Epicor  působil v HSO Süd jako sales manager pro oblast Německa. V této funkci měl na starost zejména rozvoj strategie a obchodních aktivit.

Svoji profesionální kariéru Robert Ruisl zahájil v roce 2000 v pojišťovně Uniqua ve Vídni, kde se zabýval vývojem a testováním softwaru. V roce 2001 se přesunul do Mnichova, kde nejprve působil ve společnosti Newtec, v níž se věnoval testování softwaru pro automobilový průmysl.

Poté nastoupil do společnosti Coscom, ve které zastával pozici projektového manažera a později se věnoval i vývoji na pozici senior software developera. Po čtyřech letech přešel do společnosti Arztpartner působící v oblasti zdravotnictví, kde se zabýval projektovým managementem a konzultantskou činností.

V roce 2007 nastoupil na post senior project managera v mnichovské pobočce společnosti YMS Group, která se specializuje na poradenské služby v oblasti vývoje a aplikace integrovaných informačních systémů. Po roce svého působení se zde ujal funkce generálního ředitele.

Robert Ruisl absolvoval Fakultu řízení a informatiky na univerzitě v Žilině. Ve volném čase se věnuje běhání, squashi, tenisu a v zimě lyžování. Pokud je to možné, zajde si zahrát i golf. Rád cestuje a mezi jeho oblíbené aktivity patří také obchodování na burze. Hovoří plynule slovensky, česky, německy a anglicky a domluví se i rusky.

Zdroj: EpicorKomentáře