Lidé: Ralf Tegethoff ředitelem zákaznického prodeje společnosti Eset v regionu EMEA

Společnost Eset, tvůrce bezpečnostního softwaru, má nového ředitele zákaznického prodeje pro region EMEA. Stal se jím Ralf Tegethoff. Odkud a s jakými zkušenostmi přichází?

Lidé: Ralf Tegethoff ředitelem zákaznického prodeje společnosti Eset v regionu EMEALidé: Ralf Tegethoff ředitelem zákaznického prodeje společnosti ESET v regionu EMEANovou personální posilou a členem globálního prodejního a marketingového týmu společnosti Eset se stal Ralf Tegethoff.

V softwarové firmě zaměřující se na bezpečnostní nástroje bude působit jako ředitel zákaznického prodeje pro region EMEA, do nějž patří i Česká republika a Slovensko.

Ralf Tegethoff má více než deset let manažerských zkušeností zejména v segmentu B2C.

Dříve téměř sedm let pracoval v konkurenční společnosti Kaspersky Labs, kde se věnoval rozvoji evropských maloobchodních a internetových trhů. Ve společnosti Kaspersky Labs se též aktivně účastnil globálního strategického plánování.

„Jsem rád, že mohu přivítat Ralfa v našem EMEA týmu. Jeho zkušenosti, profesionalita a osobnost z něj dělají ideální posilu pro naši společnost,“ uvedl ve zprávě pro média Ignacio Sbampato, vedoucí obchodní a marketingový ředitel společnosti Eset.

„Věřím, že jeho přítomnost nám pomůže při našich aktivitách na zákaznických trzích v regionu EMEA,“ dodal Ignacio Sbampato

Ralf Tegethoff si od 90. let minulého století prošel různými manažerskými pozicemi v různých technologických firmách. Ve volném čase se věnuje tenisu a dle svých vlastních slov doufá, že si ho zahraje i snovými kolegy ze společnosti Eset. Mezi další jeho koníčky patří sledování fotbalu.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset

Komentáře