Lidé: Petr Šnajdr bezpečnostním expertem v Esetu

Novou posilou české pobočky antivirové společnosti Eset se stal Petr Šnajdr, který nastoupil na pozici pre-sales engineer.

Lidé: Petr Šnajdr bezpečnostním expertem v EsetuPetr Šnajdr, pre-sales engineer ve společnosti Eset softwarePetr Šnajdr, pre-sales engineerPetr Šnajdr (31) bude ve společnosti Eset v České republice zodpovědný za externí odbornou komunikaci, a bude vystupovat jako odborník na počítačovou a IT problematiku v nových médiích. Součástí jeho pracovní náplně bude také vytváření prezentací pro partnery a asistence při obchodních jednáních.

Před svým příchodem do Esetu působil Petr Šnajdr jako IT manager ve společnosti S. & W. Automobily, kde měl na starosti kompletní správu IT infrastruktury jednoho z českých autorizovaných dealerů Mercedes Benz. Mezi jeho úkoly patřilo také plánování rozvoje IT.

K problematice počítačové bezpečnosti se Petr Šnajdr dostal v roce 2005, kdy začal pracovat jako specialista na IT bezpečnost u společnosti CoProSys. Jako vedoucí oddělení IT bezpečnosti se zde později zabýval návrhy a implementací bezpečnostních produktů na míru jednotlivým klientům a obchodní a technickou komunikací se zákazníky.

Petr Šnajdr vystudoval Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a kultura.

„Eset je progresivní firma, která patří mezi světové lídry antivirového průmyslu. Těším se proto na spolupráci v novém týmu a výzvy, které přináší neustále se měnící svět počítačové bezpečnosti,” uvedl ke jmenování Petr Šnajdr v tiskové zprávě.

Zdroj: Eset, Linkedin

Úvodní foto: Eset software

Komentáře