Lidé: Pavlína Mahovská ředitelkou partnerského prodeje v Safetica Technologies

Společnost Safetica Technologies oznámila jmenování Pavlíny Mahovské ředitelkou partnerského prodeje.Odkud do české softwarové firmy přichází? Jaké jsou její dosavadní zkušenosti?

Lidé: Pavlína Mahovská ředitelkou partnerského prodeje v Safetica TechnologiesLidé: Pavlína Mahovská je novou ředitelkou partnerského prodeje v Safetica TechnologiesSpolečnost Safetica Technologies, která se zabývá vývojem softwaru pro ochranu před únikem dat, oznámila jmenování nové ředitelky partnerského prodeje. Na pozici channel sales director nastoupila Pavlína Mahovská.

V nové funkci ve společnosti Safetica Technologies bude zodpovědná za globální partnerský prodej bezpečnostního řešení Safetica Endpoint Security, který společnost aktuálně dodává na trhy čtyřiceti zemí světa. Středoevropské trhy, tedy včetně tohoto českého, má nadále nastarost Ota Čermák. Nově však jako CE channel director.

Pavlína Mahovská před svým příchodem do společnosti Safetica Technologies posledních osm let pracovala pro AVG Technologies (dříve Grisoft). Ve firmě, která se zabývá vývojem antivirových a dalších bezpečnostních nástrojů, pracovala například na vedoucích pozicích head of account management a head of international sales.

S potěšením jsme přivítali Pavlínu do týmu, který tak posílil o dalšího ostříleného profesionála, navíc s přímou zkušeností s vedením partnerského prodeje bezpečnostních řešení v mezinárodním měřítku, uvedl ve zprávě pro média Jakub Mahdal, ředitel společnosti Safetica Technologies.

Zdroj a foto: Safetica Technologies

Úvodní foto: Safetica Technologies

Komentáře