Lidé: Pavel Kysela jmenován generálním ředitelem Adastry

Konzultační a softwarová společnost Adastra jmenovala nového generálního ředitele. Jaké jsou jeho úkoly a odkud přináší své zkušenosti?

Lidé: Pavel Kysela jmenován generálním ředitelem AdastryKonzultační a softwarová společnost Adastara jmenovala nového generálního ředitele.Pavel Kysela vystřídal na pozici generálního ředitele společnosti Adastra pro Českou republiku Ondřeje Frydrycha, který se bude nyní věnovat mezinárodním aktivitám firmy a rozvoji společnosti Adastra Business Consulting.

Pavel Kysela působí v Adastře již téměř deset let a poslední tři roky byl ředitelem divize, která obsluhovala zákazníky z oblasti telekomunikací, retailu a vybrané finanční instituce.

Své zkušenosti s řízením vývoje softwaru získal již před lety ve společnosti London Logic Praha, kde pracoval na pozici vývojáře a analytika a později také vedl část vývoje softwaru pro time management.

Po čtyřech letech nakonec přešel do Adastry, kde začínal jako konzultant. Dále své zkušenosti sbíral na pozici vedoucího analytiků a také ve vedoucích obchodních pozicích. Jako obchodní ředitel měl na starosti telekomunikace, finance a retail.

Pavel Kysela ve volném sportuje a věnuje se především golfu a squashi. Pasivně se také zabývá moderním pětibojem, a to díky svému bratrovi, zlatému olympionikovi Davidu Svobodovi.

Zdroj: Adastra

Úvodní foto: Adastra

Komentáře