Lidé: Pavel Jiruše řídí v S&T prodej Business Intelligence

Integrátor S&T CZ obsadil Pavla Jiruše do pozice obchodního ředitele divize Business Intelligence. Jaké má úkoly?Pavel Jiruše řídí v S&T prodej Business IntelligencePavel Jiruše (35) bude ve své pozici zodpovědný za rozvoj prodeje, vedení konzultantů, definování a realizaci strategie S&T CZ v oblasti Business Intelligence. Do S&T CZ přišel ze společnosti ARBES Technologies, v níž dva roky působil na pozici ředitele divize podnikových informačních systémů. Předtím působil devět let ve společnosti ORACLE Czech jako vedoucí aplikačních a Business Intelligence konzultantů.

Na trhu podnikových řešení zaujímá S&T již nyní značný podíl. Pavel Jiruše nám pomůže dát divizi BI novou dynamiku a posílit její pozici na lokálním trhu. Jeho mnoholeté zkušenosti z oboru jsou toho zárukou,“ uvedl v tiskovém oznámení Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T CZ.

Pavel Jiruše získal titul na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. K jeho zálibám patří sport, zejména cyklistika, lyžování, volejbal a hokej. Dále rád cestuje a čte literaturu faktu.

Zdroj: S&T CZKomentáře