Lidé: Ondřej Marek marketingovým ředitelem pro CEE a CIS v Red Hatu

Red Hat jmenoval Ondřeje Marka z Citrixu novým marketingovým ředitelem pro Východní Evropu, Rusko a region CIS.

Lidé: Ondřej Marek marketingovým ředitelem pro CEE a CIS v Red HatuOndřej Marek, marketingový ředitel pro CEE a CIS v Red HatuOndřej Marek na nové pozici zúročí své znalosti IT trhu a více než 16 let zkušeností s marketingem IT firem. Na pozici vystřídal Věru Petrtýlovou, která má nyní ve společnosti na starost marketing zaměřený na řešení pro zálohování a ukládání dat a Enterprise Linux v regionu EMEA.

Ondřej Marek dříve působil ve společnosti Citrix Systems, kde téměř 10 let zodpovídal za marketing v regionu východní Evropy. Pod jeho odpovědnost spadalo plánování a realizace marketingových kampaní.

Než nastoupil do Citrix Systems, působil 8 let ve společnosti Oracle, kde byl poslední 3 roky zodpovědný za dohled nad marketingem ve všech zemích v regionu EMEA.

Těším se na práci ve firmě, která staví na spolupráci s komunitou a společném vývoji inovací. Mým cílem zároveň je, aby si výhody otevřených řešení uvědomovali nejenom IT odborníci, ale i manažeři a lidé z vedení firem,“ uvedl v oznámení Ondřej Marek, marketingový ředitel společnosti Red Hat pro Východní Evropu, Rusko a region CIS.

Ondřej Marek se ve svém volném čase nejraději poněkud netradičně na oblasti IT věnuje práci na zahrádce a pěstování zeleniny.

Zdroj: Red Hat

Úvodní foto: Red Hat

Komentáře