Lidé: OKsystem rozšířil obchodní tým

Společnost OKsystem, dodavatel softwaru a IT služeb, rozšířila obchodní tým o Borise Daaje, Jiřího Kunce a Jitku Satonovou. Jaké pozice zastanou?Boris Daaj, OKsystemBoris Daaj (32) se bude ve společnosti OKsystem starat o produkty a služby z oblasti business intelligence. Dříve působil ve společnostech Livingston Electronic Services a Adastra na funkci sales manažera. Boris Daaj vystudoval Technickou univerzitu Vysoké školy Báňské v Ostravě, EKF, obor Marketing a obchod. Mezi jeho záliby patří tvrdší hudba, šipky, tenis, fotbal a PC hry.

Jiří Kunc, OKsystemJiří Kunc (42) se bude v obchodním týmu věnovat především zákazníkům ze státní správy a samosprávy. V minulosti působil ve společnosti Marbes Consulting na pozici obchodního konzultanta, a ve společnosti PVT (nyní ASSECO), kde se také zabýval obchodem v oblasti státní správy a samosprávy. Částečně se v obou společnostech podílel i na vedení projektů. K jeho zálibám patří sport, příroda a rodina.

Jitka Sotonová, obchodník ve školicím středisku OKsystemJitka Sotonová (31) nastoupila na pozici obchodníka ve školicím středisku společnosti OKsystem. Na starost bude mít především prodej školení IT profesionálů a uživatelů z řad firemních klientů. Své zkušenosti dříve čerpala jako lektorka a poté jako obchodnice ve společnosti Computer Help. K jejím zálibám patří všechny druhy sportů, zejména běžky, kolo a plavání.

Podle OKsystemu je cílem uvedených organizačních změn je zvýšení obchodních aktivit a efektivity společnosti.

Zdroj: OKsystem, ChannelWorldKomentáře