Lidé: Nedzad Fajic viceprezidentem Infor pro regiony DACH a CEE

Společnost Infor, poskytovatel podnikového aplikačního softwaru, oznámila, že Nedzad Fajic, viceprezident společnosti Infor pro německy mluvící trhy, byl jmenován do stejné pozice v regionu střední a východní Evropy.

Lidé: Nedzad Fajic viceprezidentem Infor pro regiony DACH a CEENedzad Fajic, viceprezident Infor pro regiony DACH a CEE Nedzad Fajic bude na nové pozici v Inforu zodpovědný nejen za distribuční aktivity v Německu, Rakousku a Švýcarsku, ale nově také za region východní Evropy, Pobaltí a balkánských zemí.

Zastřešovat bude obchodní aktivity, které v regionu střední a východní Evropy  vedou regionální channel manažeři Mariusz Siwek (severní část CEE) a Monika Vitásková (jižní část CEE včetně České republiky).

Nedzad Fajic se v nové oblasti východní Evropy zaměří zejména na dva růstové segmenty, a to rozšiřování prodeje řešení Infor SyteLine a řešení Infor M3.

Na novou pozici přichází s více než 17letými zkušenostmi z prodeje a managementu v segmentech IT a telekomunikací.

Před příchodem do společnosti Infor v roce 2011 byl viceprezidentem nepřímého prodejního kanálu pro Německo, Rakousko a Švýcarsko v centrále společnosti SAP ve Walldorfu. Během svého působení v SAP vedl prodejní aktivity kompletního portfolia řešení SAP prostřednictvím partnerského kanálu.

Dříve působil na různých manažerských pozicích ve firmách Siemens a Deutsche Telekom.

Ve velmi krátké době Nedzad Fajic dokázal vložit své schopnosti a zkušenosti z oblasti distribučního kanálu ve prospěch společnosti Infor… Proto má dnes naší důvěru i v dalších regionech, kde bude pracovat na rozvoji našeho partnerského prodeje,“ uvedl v oznámení médiím Jean-Philippe Pommel, viceprezident pro distribuční kanál v regionu EMEA.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor

Komentáře