Lidé: Miroslava Zálešáková posiluje finanční management v Ness Europe

Ness Technologies, poskytovatel řešení a služeb v oblasti IT, oznámil jmenování Miroslavy Zálešákové do pozice senior vice prezidentky financí pro střední a východní Evropu. Jaké má plány a cíle?Miroslava Zálešáková, SVP Finance CEE společnosti Ness TechnologiesMiroslava Zálešáková se chce na pozici senior vice prezidentky pro finance ve střední a východní Evropě ve společnosti Ness zaměřit na centralizaci a standardizaci procesů napříč regionem její působnosti. Jejími dalšími prioritami jsou vedení interního projektu sdílených služeb, který podle ní využitím synergických efektů směřuje k vyšší efektivitě a úspoře nákladů.

„Úplně novou oblastí, na kterou se chci zaměřit, je vybudování tzv. business finance - podpory businessu kvalitními daty a jejich předvídáním,“ představila své plány v tiskovém oznámení Miroslava Zálešáková.

Miroslava Zálešáková přichází do Nessu z Oracle Czech, kde zastávala od roku 2005 post finanční ředitelky. Na této pozici se podílela na řízení finančního týmu i příbuzných oborů s přesahem do regionu střední a východní Evropy. V předchozích třech letech v Oraclu pracovala jako license contract specialist a business practices manager. V minulosti působila několik let ve firmách SAP Czech Republic a APP Group.

Miroslava Zálešáková získala titul MBA absolvováním oboru Mezinárodní obchod, finance a marketing na NewPort University. K jejím zálibám kromě rodiny patří sport, především běh a lyžování.

Zdroj: Ness Technologies, LinkedInKomentáře