Lidé: Miriam Madrová senior PR manažerkou v AVG Technologies pro ČR a SR

Miriam Madrová je novou posilou AVG Technologies. Odkud a s jakými zkušeni přichází? A co bude mít v nové pracovní pozici na starost?Lidé: Miriam Madrová senior PR manažerkou v AVG Technologies pro Česko a SlovenskoMiriam Madrová se stává novou senior PR manažerkou pro Českou republiku a Slovenskou republiku softwarové společnosti AVG Technologies, která se specializuje na bezpečnostní řešení.

Ve své nové pracovní pozici bude zodpovědná za vývoj, koordinaci a implementaci komunikačních strategií pro český a slovenský mediální trh. Má též podporovat firemní image AVG Technologies, strategický komunikační rámec a obchodní priority. Na PR aktivity bude dohlížet ze sídla v Praze.

Miriam Madrová má více než patnáctileté profesionální zkušenosti na poli komunikace, marketingu, korporátní komunikace, public affairs, PR, CSR a veřejné diplomacie. Dříve pracovala jako vedoucí oddělení prezentace na slovenském ministerstvu zahraniční a byla členkou expertního týmu, který vypracoval ideovou koncepci pro budoucí branding státu s heslem „Slovensko: země s potenciálem“.

Mezi roky 2006 - 2009 měla na starosti PR, CSR a CPE ve slovenské pobočce společnosti Microsoft, kde byla zodpovědná za vývoj, řízení a realizaci místních strategií a programů firemní komunikace a společenské odpovědnosti. Řídila také program, jehož cílem bylo zlepšení digitální gramotnosti na Slovensku. V letech 2000 - 2006 pracovala Miriam Madrová jako vedoucí konzultant a account director v komunikační agentuře Omnipublic.

Miriam prokázala schopnost přinášet řešení a výsledky a pro AVG Technologies tak bude cenným přínosem,“ uvedl ve zprávě pro média Ricardo Adame, corporate vicepresident global public relations ve společnosti AVG Technologies na adresu někdejší studentky oboru teoretické kybernetiky na Fakultě matematiky, fyziky a informatiky v Bratislavě.

Zdroj a foto: AVG TechnologiesKomentáře