Lidé: Milan Bachleda channel sales manažerem Keria

Kerio Technologies, poskytovatel softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, jmenovala Milana Bachledu novým channel sales manažerem pro Slovensko a Polsko. Jaké jsou úkoly nové posily?Milan Bachleda, channel sales manažer firmy Kerio Technologies pro Slovensko a Polsko, získal titul MBA na ESMA University Barcelona se sídlem v Praze. Jeho rodným jazykem je slovenština. Milan Bachleda (33) nastoupil do Keria, aby se z Bratislavy spolupodílel na zvyšování internetové bezpečnosti a zlepšování komunikace v malých a středně velkých organizacích. Zodpovědný bude za nábor nových partnerů a poskytování obchodní podpory produktům Kerio WinRoute Firewall a Kerio Connect.

Před nástupem do nové pozice pracoval Milan Bachleda na pozici channel sales manažera ve firmě Asus Computer Czech Republic, kde měl na starosti tým zodpovědný za marketing, obchod a rozvoj partnerského programu, a řídil obchodní a marketingovou strategii produktů Asus.

Slovensko je pro Kerio druhým největším trhem ve střední Evropě. Podle informací ChannelWorldu výrobce strategii v prodejním kanále měnit nehodlá a bude se soustředit na nábor nových partnerů, rozvoj obchodních příležitostí a propagaci partnerského programu. V současné době působí nový manažer z domácí kanceláře, výrobce nicméně do budoucna uvažuje o otevření kanceláře Kerio Technologies na Slovensku.

Je skvělé, že máme Milana tak blízko. Těšíme se, že dostaneme okamžitý přístup k obchodní podpoře,“ komentoval příchod nové posily Igor Ftáček, produktový manažer společnosti Versity, která působí jako Kerio Preferred Partner na Slovensku.

Pokud budete mít zájem využít podpory Milana Bachleda, můžete ho kontaktovat přímo na adrese mbachleda@kerio.com.

Partnerský program Kerio

Výrobce láká nové partnery mimo jiné na zavedený partnerský program.

Více než deset let dodává Kerio své produkty pro komunikaci a bezpečnost prostřednictvím obchodního kanálu. Naši značku propagujeme především tím, že poskytujeme netradiční možnosti, které naše partnery povzbuzují v postupu v rámci partnerského programu Kerio,” komentoval strategii výrobce na českém i slovenském trhu Jozef Belvončík, Senior Vice President a výkonný ředitel společnosti Kerio Technologies.

Partnerský program rozlišuje několik stupňů partnerství, z nichž každý vyžaduje splnění určitých požadavků a poskytuje zároveň dané množství výhod. Mezi ně patří například výše marže, dodávání leadů, motivační programy, partnerská setkání a další.

Pokud vás zajímá možnost partnerství s Keriem, obraťte se nejprve přímo na výrobce a vyplňte přihlášku na jeho partnerských stránkách.Komentáře